Jak mít ten nejstylovější obývací pokoj?

/ Redakce

Pokud máte stejně jako my po každé návštěvě Ikea chuť si všechno přestěhovat k sobě domů, máme pro vás pár tipů, jak to mít doma krásné a útulné. Dneska se zaměříme na obývací pokoje.

1) Výrazný gauč

Pohovka je ústředním kouskem každého obývacího pokoje, proto při jeho výběru dejte dobrý pozor na to, aby se vám opravdu líbil, byl praktický a zároveň krásný.

gauč

2) Hlavně teplo

Nejdůležitější na obývacím pokoji je, aby vám v něm bylo teplo a aby byl co nejútulnější. To znamená hodně polštářků, dek a plédů. Skvěle vypadají i kousky umělé kožešiny. Pokoj zateplíte i pomocí závěsů a záclon.

teplo

3) Knihy

Když na konferenční stolek jen tak položíte pár krásných knih, hned bude mít váš obývací pokoj o něco přívětivější atmosféru. Vyberte si nějaké o módě, designu nebo umění. Nebo o čemkoli, co je vám blízké, hlavně aby byly hezké i na pohled.
tablebooks

4) Svíčky a sukulenty

Svíčky jsou pro útulný a stylový obývací pokoj naprostou nezbytností. Můžete je třeba umístit na kovový tác a k nim přidat několik drobných květin a sukulentů. Vypadá to skvěle.

table2

5) Světla

Hodně lampiček, svíček a světýlek všeho druhu. Snadné triky se světly dokáží úplně přeměnit interiér. Nejenže ho dokáží opticky zvětšit, vytvoří navíc i příjemnou a útulnou atmosféru.

svetla

Foto: Pinterest