Nabídka holandské značky Eichholtz je opravdu široká. Z katalogu si zákazník může vybrat okolo 2500 položek! Doba dodání je navíc velmi krátká – zhruba jeden týden. K dispozici jsou produkty v moderních materiálech, kovu a skla, tak i v těch nejtradičnějších jakými jsou staré opracované dřevo, proutí a kůže. Jak dokazují i samotné návrhy interiéru značky Eichholtz, právě kombinace nových materiálů s těmi starými, navíc dotvořená vhodně zvolenými látkovými doplňky a koberci, vytváří skutečně velmi  působivá zákoutí.

Firma Eichholtz byla založena v roce 1967 Theo Eichholtzem. Po střední škole a vojenské službě se Theo Eichholtz rozhodl cestovat spolu se svým kamarádem Auke Wichersem, se kterým se přátelil již od svých školních let. Cestovali především po Asii a Spojených státech a právě na těchto cestách se Theo Eichholtz setkával s nábytkem, pro který v sobě objevil vášeň. Zbytek už je pak klasický příběh – Eichholtz začal dovážet nábytek, osvětlení a doplňky do bytu, nejčastěji z Indonésie, dále pak rozšířil nákupy i na Barmu, Indii, Čínu a Thajsko. V současnosti má firma 50 zaměstnanců a jeho přítel Auke Wichers je stále jeho pravá ruka. Tým firmy aktivně hledá inspiraci z různých zdrojů po celém světě. V muzeích, v aukcích, u starožitníků – inspirace se může skrývat zkrátka kdekoli.
Kolekci nábytku a doplňků značky Eichholtz zakoupíte ve vzorkové prodejně Naty Naty na Senovážném náměstí 10a, na Praze 1. Pro inspiraci se podívejte na oficiální stránky Eichholtz: www.eichholtz.com