Designové Velikonoce u vás doma

/ Redakce

Stejně jako Vánoce, mohou vás i Velikonoce přenést do kreativního světa plného barev. Užijte si tvoření, kterému se meze opravdu nekladou.

Jak se zdá, tradičnímu zdobení vajíček pomalu odzvonilo. Ty tam jsou kupované samolepky nebo jednobarevné vejce. Probuďte v sobě kreativní duši a užijte si zdobení po svém. Doladit zdobení kraslic můžete podle momentální nálady nebo barvy vašich záclon, kreativitě se meze nekladou.

Pokud dáváte přednost minimalismu, inspiraci můžete najít v černobílé klasice, která se neomrzí ani na Velikonoce. Jednoduchou variantu pak můžete doplnit zářivou barvou – například žlutou – a originál je na světě. Velmi pěkně vypadají také vajíčka přírodní, které jsou pomalované pouze jemnou tužkou či tuží.

Pro milovnice třpytivých a lesklých věcí tu máme vajíčka, která vypadají luxusně. Oblepená flitry nebo namočená do zlatého třpytu dodají i vašemu interiéru potřebný šmrnc a noblesu. Vyjímají se jak na míse, vložit je ale můžete i zpět do držátka na vejce.

Pokročilé kreativce jistě potěší možnost vytvořit si z velikonočních vajíček výtvory s fotografiemi své rodiny, postup je velmi jednoduchý – stačí lepidlo, štetec a nůžky – a výsledek stojí za to. Pokud si lepení chcete užít, velmi elegantně vypadají také kraslice polepené krajkou.

Krásně vypadají v interiéru také vejce v jedné barvě, ale různého zdobení. Můžete tak přizpůsobit Velikonoce svému stylu a doladit jimi perfektně váš byt. U malování si navíc báječně odpočinete a zrelaxujete svoji mysl.

Děti jistě potěší kraslice, které vypadají jako pohádkové postavičky nebo vtipné figurky. Malování jim pak jistě půjde od ruky a na svůj výsledek budou náležitě pyšní.

Ať už tedy vyznáváte minimalismus nebo si užíváte dekadenci či pestré barvy, nejdůležitější je, abyste si tvorbu užili a aby vás bavila. Na výsledku to bude rozhodně vidět.

Krásné Velikonoce vám všem!

Foto: Pinterest.com