Desigual přináší do jarní sezóny novinky

/ Monika Kolářová

Naposledy jsme o španělské značce Desigual mluvili s souvislosti s tím, že pro ni pomohl navrhnout kolekci světoznámý návrhář Christian Lacroix. Na jeho barevnou kolekci plnou potisků navazuje plynule tento brand výraznými kousky ve vlastní kolekci.

Ke konci minulého roku, jsme vás informovali o tom, že Lacroix spolupracoval s Desigual na podobě speciální kolekce, kterou charakterizuje krajka, kašmír, prvky pop artu i grafické potisky. Součástí kolekce jaro/léto 2014 nejsou ovšem jen kousky od slavného návrháře, značka se úplně poprvé vrhla také na sportovní řadu oblečení a obuvi.

Ve vlastní kolekci značky najdete ale mnohem více – obuv, kabelky, výrazné doplňky a samozřejmě také mnoho kousků oblečení. Hlavním prvkem jsou různobarevné šaty, dlouhé tuniky i ty nejvýrazněji potištěné topy, jaké si jen dokážete představit. Nechybí úzké kalhoty, sukně nebo pásky.

Nepřehlédnutelní ale také budou všichni milovníci extravagantních sáček a kabátků. Letos bude postaráno i o doplňky, kolekce je bohatá na maxi tašky ideální na nákupy, malá psaníčka vhodné během společenských událostí, jemné šály či masivní náramky, které vašemu vzhledu dodají jiskru.

Nezapomnělo se samozřejmě ani na zájemce o nápadnou obuv. Nožky si můžete nechat ozdobit pohodlnými balerínami a teniskami. Odvážnější povahy s jistotou sáhnou po vyšším (a samozřejmě barevném) podpatku.

Foto: Archiv firmy