Děti slavných, do kterých se zamiloval módní průmysl

/ Redakce Foto: Pinterest, Arthur Elgort, Independent, Evening Standard, GotCeleb, i-D

Potomci celebrit, slavných modelek, hereček nebo herců jsou už od dětství vystaveni přísnému oku veřejnosti. Jejich rodiče se je většinou snaží ubránit před objektivy fotoaparátů, než dorostou do určitého věku, ale potom po nich okamžitě skočí modelingoví scouti. Kdo by se divil, když dcera Kate Moss vypadá jako téměř identická verze své mámy a Georgie May Jagger by si zase návrháři určitě všimli, i kdyby slavného rodiče neměla. Publicitu mají zaručenou a cestu do modelingu snadnou – pokud o ni ovšem stojí. Mnoho z nich se totiž ve světě módy pohybuje jen na pár sezón, a potom zjistí, že je baví něco úplně jiného, ať už je to hudba nebo tenis.

Dylan Brosnan

Dvacetiletý syn Pierce Brosnana a novinářky Keely Shaye Smith, kterého jsme mohli vidět jako elegána v kampani na pánskou kolekci Yves Saint Laurent, se na modeling hodí dokonale. Je totiž vysoký a neuvěřitelně štíhlý, čehož využila také značka Burberry, kde pro změnu ukázal svou rockerskou tvář.

Lila Moss

Celým jménem Lila Grace Moss-Hack je čtrnáctiletou dcerou modelky Kate Moss, kterou asi nemusíme představovat, a redaktora britského časopisu Dazed and Confused Jeffersona Hacka. Je ale jisté, po kom zdědila své rysy – na obálce italského Vogue z roku 2016 vyfocené bývalým přítelem slavné modelky, vypadají Kate a Lila jako sestry. Zdědila i charakteristické pihy, které nyní spolu s rovnátky ukazuje v kampani značky The Braid Bar.

Georgia May Jagger

Mick Jagger, frontman The Rolling Stones, má dětí celkem sedm, ale minimálně vzhledem se jeho dcera Georgia vymyká všem ostatním. Charakteristickou mezerou mezi zuby před několika lety zaujala módní smetánku a objevila se od té doby snad ve všech známých kampaních a časopisech.

Romeo Beckham

Prostřední dítě manželů Beckhamových, chlapec jménem Romeo, sice nechce hrát fotbal, zato byl už ve dvanácti letech hvězdou vánoční reklamy britské luxusní značky Burberry. Jde tedy spíš ve stopách Victorie Beckham, nestárnoucí módní ikony. Nyní ho ale baví hlavně tenis a také sociální sítě – na Instagramu má přes půl milionu followerů.

David Beckham s dětmi a Annou Wintour

Kaia Gerber

Stejně jako Kate a Lila Moss se také Cindy Crawford se svou náctiletou dcerou ukázala na obálce časopisu Vogue. I přestože sama Cindy si nepřála, aby se Kaia živila modelingem, její kariéra je v plném proudu. Pod křídla si ji vzala známá modelingová a talentová agentura IMG a stala se například oblíbenkyní časopisu Teen Vogue.

Lily McMenamy

Kristen McMenamy byla hvězdou v devadesátých letech, a nyní po ní štafetu přebírá dcera – když se Lily v osmnácti letech přestěhovala z Anglie do Paříže, aby zde pracovala jako servírka, na návrh své kamarádky-modelky se vydala právě modelingovým směrem. Kariéru odstartovala přehlídkou pro Yves Saint Laurent, zalíbila se také návrháři Marcu Jacobsovi a její originální obličej ji předurčil k focení pro časopisy jako i-D a Dazed and Confused.

Kristen McMenamy, slavná modelka a matka Lily McMenamy