Diane von Furstenberg mění vůdce kreativního oddělení. Kdo je onen neznámý?

/ Redakce

Jako mnoho dalších proslulých designérských domů, i ten Diane Von Furstenberg se rozhodl změnit kreativní vedení. Víme kdo to je!

V posledních měsících byly  zvěsti o změnách pozice Jonathana Sunderse přímPD48810504__AC_853_2083396ao neúprosné. Spekulace, zdali nastoupí po ukončení jeho vlatsní značky do jednoho z předních módních domů, se točily hlavně okolo tří značekChristian Dior,  Calvin Klein a v neposlední řadě i DVF. Nakonec byl verdikt na světě. Jonathan Sunders byl vybrán jako nový kreativní ředitel Diane von Fürstenberg.

“Jonathan se svou vášní pro potisky a barvy je jedinečný, jeho cit pro estetiku a jeho láska k dámské módě tohle naprosto zrcadlí. Navíc sdílí se značkou stejný postoj. Ženy chtějí být stále krásné, fascinující a úspěšné,” říká Diane von Furstenberg, zakladatelka a předsedkyně stejnojmenné úspěšné americké značky.

“Jsem víc jak spokojený s touto novou výzvou,” řekl Jonathan Saunders v reportu pro WWD. “Nemůžu se dočkat začít pracovat na nové kolekci. Excentrický a ambiciózní duch této značky je dnes a denně stále důležitějším. Navíc Diane má jedinečnou schopnost vcítit se do žen a jsem rád, že budu moct  spolupracovat s Paulem Riva (aka CEO DVF), který je budoucností této značky.”

Zůstává nám tedy jen netrpělivě počkat na první kolekci DVF v podání kreativce Saunderse, který bude slavit svoji premiérovou kolekci na Newyorských přehlídkových molech již letos v září.
jonathan-saunders

Zdroj: WWD