Diesel Black Gold Resort 2015

/ Redakce

Pro slabé povahy tato kolekce rozhodně není. Kreativní ředitel Andreas Melbostad přednesl vzhled s ostrými hroty, z kůže, z denimu a v jádru silně motivován motorkářským a rockovým stylem.

Diesel vás doprovodí na metalový koncert

Denim i kůže jsou ústředním bodem značky Diesel, v této kolekci to platí dvojnásob. Diesel Black Gold Resort 2015 nabídne ostřejší styl v podobě kožených vest plných nášivek, řetězů i ostnů. Přesně takové, jaké jsou k vidění na motorkářském sraze či metalovém koncertě.

Hroty zjemní košile a topy

Pásky stejného rázu zjemňují černé košile s výrazným zdobením přes hrudník. Černé bundy i kalhoty s jemnými světlými pruhy dodávají slabý nádech elegance a kožáky s bílými pruhy vypadají skutečně šik. První šok z kolekce možná navodí velký otazník, proč se Melbostad inspiroval právě těmito styly, avšak po detailnějším prozkoumání jistě i vy zjistíte, že se vám přeci jen jeden či dva kousky skutečně líbí.

Ne vše je na první pohled tak palčivé, a když si prohlédnete i druhou část kolekce, rázem zjistíte, že obsahuje i jemné bundy, kabáty, sáčka a dokonce i elegantní šaty. Vše ve vyjádření bílo černých kombinací, které nestárnou.

Kreativní ředitel Melbostad použil i pár jiných barev než dvě základní a tak je k vidění v kolekci i červená, vínová a zelená. Avšak v tak malém množství, že skoro nestojí za zmínku.  Barevnější kombinace však dokážou oživit celou kolekci a ze smutného výtvoru je hned hravý outfit.

Značka Diesel se rozhodně řadí mezi ty, které rády svými kolekcemi překvapují a tak není výjimkou ani tato kolekce. Jak ji vnímáte vy? Šokovala vás, nebo jste se pro ni doslova nadchli?

Foto: Archiv značky