-->

Dokonalá pleť je základ

/ Michaela Hošková

Rozzařte svou pleť s novou řadou Magique od L´Oréal Paris! Pomocí make-up či BB krému dosáhnete v mžiku neodolatelného a přirozeně krásného vzhledu.

Chcete-li dosáhnout neodolatelného vzhledu, věnujte své pleti dostatečnou pozornost. Rovnoměrně na ni naneste LumiMagique make-up a na oblast očí použijte Lumi Magiquekorektor. Budete překvapena, jak nádherně se vaše pleť rozzáří. Řada Magique dosahuje dokonalého efektu pomocí unikátní technologie tekutého světla. Hledáte-li make-up pro normální a smíšenou pleť, zvolte si Lumi Magique. Dokonale ji pokryje, sjednotí a nechá rozzářit její přirozené světlo.

Problematická pleť ocení zmatňující Mat Magique. Make-up pro bezchybnou a sametově hebkou pleť se nabízí celkem ve čtyřech odstínech. Benefitem je jemná a nadýchaná pěnová textura, která se snadno nanáší na pleť. Nude Magique zase poskytuje pleti kompletní péči a zakrývá její nedokonalosti.

Závěrečnou úpravou by měl být rozjasňující korektor Lumi Magique, který zachycuje světlo, účinně tak zakrývá kritická místa pleti. Vhodný je také pro zamaskování únavy. Využít ho můžete také jako kontury rtů, kterým dodá plnější dojem.

Zkrátka na konci prosince bude únava znát asi na každé z nás, a proto zkusme ji zamaskovat u vánočního stromku tak dokonale, jak dokonalé Vánoce si přejeme mít.

 

Foto: PR firem