Domácí bělení pro hollywoodský úsměv

/ Redakce

Kdo by dnes netoužil po zářivě bílém úsměvu? K docílení tzv. hollywoodské bílé barvy, ale není třeba platit neskutečné částky, jak si mnoho z nás doposud myslelo! Stačí pár podivuhodných ingrediencí, které máme nejspíš každý doma. Navíc jsou všechny přírodní a při mírném užívání se není třeba bát poničení skloviny, což oceníte při každém zakousnutí do ledového nanuku!

Slupka od banánu
Postup spočívá pouze v použití vnitřní strany slupky místo kartáčku a následně stačí nechat odležet na zubech 10 minut. Poté suchým zubním kartáčkem vyčistěte klasicky zuby a nakonec vypláchněte. Nezapomeňte na banán! Ten si dejte třeba na svačinku.

Jablečný ocet
Jablečný ocet má spoustu zdraví prospěšných účinků. Věděli jste ale, že dokáže odstranit i skvrny na zubech a bakterie v ústech? Jelikož má vysokou koncentraci kyseliny, rozřeďte jablečný ocet se skleničkou vody a průběžně proplachujte ústa a střídavě čistěte zuby kartáčkem. Poté vypláchněte a vyčistěte zuby již klasicky běžnou zubní pastou.

Jedlá soda na pečení + citronová šťáva
Takzvaný bělící tým snů. Soda vyčistí ústa od všech nečistot, zatímco citronová šťáva pomůže při samotném bělení. Odborníci doporučují použít 2 lžičky sody a pár kapek citronové šťávy tak, abyste vytvořili hladkou pastu. Naneste tedy kartáčkem na zuby a nechte působit po dobu jedné minuty a nakonec vypláchněte. Kouzlo je hotovo!

Foto: Facebook.com