Dopřejte si neděli plnou voňavých svíček

/ Redakce

Dlouhé a chladné podzimní večery jsou ideální dobou pro nezaměnitelnou atmosféru plnou mihotajícího světla svíček. Odekorujte si svíčky podle svého vkusu a pořiďte si svíčky, které voní.

Svíčky tak nějak k podzimu patří. Vytvářejí nezaměnitelnou atmosférum jsou skvělým dekorativním prvkem na stůl či stolek a skvěle vám poslouží také pro atmosféru v koupelně.

Pořiďte si domů i svíčky voňavé, mnoho z nich báječně provoní váš byt nebo dům. Teď na podzim se hodí vůně koření jako například skořice, badyán nebo hřebíček a krásně váš byt provoní také pomeranč nebo mandarinka. Kombinace whisky a karamelu nebo marcipánu vám pak navodí vánoční atmosféru.

Některé svíčky mají už svícínek svůj nebo už se prodávají ve skle nebo plechu, skvělou službu vám dopřejí také vosky do aromalamp.

Jednou z nejoblíbenějších značek jsou Yankee Candle, které mají v nabídce mnoho variant vůní a také možností, jaké druhy vůní použít. Ucelenou nabídku najdete na oficiálních stránkách. Novinkou, která nedávno vstoupila na náš trh jsou ekologické svíčky O.W.N. Candle, ručně lité svíčky z ingrediencí, které se jako jedny z mála na trhu mohou označit za přírodní. Všechny vůně jsou bez ftalátů a parabenů, a proto nejsou škodlivé pro člověka. Nejsou testované na zvířatech. Všechny knoty jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou bez příměsí olova a zinku. Každá svíčka je vyrobena ručně, což umožňuje věnovat výrobě zaslouženou péči. Seženete je na Almara shop.

Krásně pak svíčky vypadají také v ručně udělaných svícnech nebo jen v jednoduchých sklenicích, které je možné dozdobit kořením, kaštany, ořechy nebo větvičkami z přírody.

Foto: Pinterest.com, archiv značky