Dopřejte si předvánoční relaxaci

/ Redakce

Předvánoční čas je hektickým obdobím, při kterém naše tělo zažívá náročný čas. Dopřejte si relaxaci a nechte ho hýčkat.

Možností, kde si užít skvělou péči je mnoho, vybrali jsme pro několik osvědčených tipů,  které nezklamou.

Kosmetický salon Beauty Day Spa Éminence Organic Skin Care nabízí jak celkové ošetření pleti, tak i jednotlivé procedury typu barvení obočí a můžete se zde nechat i nalíčit. Najdete ho v Dlouhé ulici v prostorách kadeřnického salonu Toni&Guy. Byl otevřen na podzim loňského roku a užít si v něm můžete ošetření výhradně s přírodní kosmetikou právě této značky.

Lázně pod záštitou francouzské značky L’Occitane vznikly ve velmi noblesním prostředí Chateau Herálec. Jsou otevřeny od loňského listopadu a to nejen pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost. Všichni terapeuti Spa jsou proškoleni přímo z Francie a vy si tak můžete být jisti, že se vám dostává nejskvělejší péče. V předsálí lázní máte také možnost si zakoupit většinu produktů L’Occitane. Až si budete chtít odpočinout a spojit relaxaci s výletem do překrásné krajiny Vysočiny, zajeďte si na Chateau Herálec, pohlazení dostane vaše tělo i mysl.

Pokud vás trápí bolavá záda, masáž je rozhodně to pravé. V Mystic Temple na vás dýchne nezaměnitelná thajská atmosféra. Unikátní koexistenci dvou světů – východního a západního – spojení časů dávných s tím dnešním, tradičních praktik s nejmodernějšími přístroji a kosmetikou, péči thajských a českých rukou a srdcí vás nenechají na pochybách, že jste na správném místě. Jednou z nejoblíbenějších masáží je zde Thajská masáž – tradiční masáž, která je prastarým léčitelským uměním, představujícím jedinečný systém technik masáží.

Pokud si budete chtít dopřát domácí relaxaci, zkuste jeden z tělových olejů, které se za poslední dobu stali velmi oblíbené. Jedním z jejích nejstarších a zároveň nejprodávanějších výrobků po celém světě je Masážní olej s arnikou od Weleda, který loni oslavil dokonce 90. výročí. Jeho relaxační účinky a schopnost prohřívat svaly je opravdu prověřená generacemi profesionálních sportovců i fyzioterapeutů.

Ať už se tedy vydáte za relaxací kamkoliv nebo si připravíte pohodový večer doma, vaše tělo vám rozhodně poděkuje.

Foto: Archiv firem, Pinterest.com, Kamila Písaříková