-->

Dovolená podle slavných osobností. Inspirujte se!

/ Zuzana Hošková Foto: Instagram

Kam jezdí na prázdniny božská Karolína Kurková a kde to miluje Kate Hudson či Gwen Steffani? S kým tráví léto Reese Witherspoon nebo Karlie Kloss? Podívejte se, jak si užívají na exotických plážích s palmami, ale také během svých cest po Evropě, Asii nebo dokonce v drsné přírodě.

Karolína Kurková & Amalfské pobřeží

Začátek července česká topmodelka trávila v Karlových Varech na Mezinárodním filmovém festivalu. Na konci měsíce její kroky zamířily na pobřeží Amalfi, o kterém Italové neskromně tvrdí, že je nejkrásnější na celém světě. Pobřeží vyniká svojí členitostí a nabízí tak menší intimní pláže, které slavným osobnostem nabízejí dostatek prostoru pro nerušenou dovolenou. Amalfi miluje také Lea Michel nebo Beyonce. Pobřeží se nachází na jihozápadě Itálie a je vzdálené zhruba dvě hodiny cesty od Neapole, která je považována za jeden z turistických zlatých hřebů.

#ravello #kkstyle #italy @shop_alexis dress

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova),

Kate Hudson & Kambodža

Patří mezi milovníky Mexika, kam vyráží s bandou svých přátel. Letos však kromě své oblíbené party destinace zvládla zavítat i do Kambodži. Osmatřicetiletá herečka do Asie přijela se svým přítelem Dannym. Nejednalo se však o běžnou dovolenou, ale o cestu zařazenou do humanitárního programu World Food Programme. Do Kambodži i místních obyvatel se okamžitě zamilovala.

Taking rest from the rain in the jungle with @swimswammyslippyslappy and Vy! ❤️🇰🇭❤️

Příspěvek sdílený Kate Hudson (@katehudson),

Anna dello Russo & Itálie

Módní ikona a vášnivá fashionistka miluje svoji rodnou Itálii. Z Milána se přesunula na jih, kde tráví léto po boku přátel. A samozřejmě nesmí chybět ani její Jack Russell teriér Cucciolina.

Sgura Family lunch ❤️❤️❤️ @giampaolosgura @leosgura @marnau #achille&Ulisse Pedro

Příspěvek sdílený Anna Dello Russo (@anna_dello_russo),

Gwyneth Paltrow & Umbrie

Minimalistka Gwyneth si své soukromí obvykle velmi střeží. My jsme ale rádi, že se na svém Instagramu podělila o zážitky z Umbrie. Tato italská oblast ukrytá ve vnitrozemí je trochu neprávem ve stínu Toskánska. Určitě se sem vyplatí zavítat, a to nejen kvůli lahodnému vínu, jehož je Umbrie domovem. Nejvýznamnějším vinařským centrem je malebné Torgiano, po právu přezdívané Città del Vino, v němž naleznete také muzeum vína.

Last sunset in #umbria

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Reese Whiterspoon & Key West

Nejjižnější kontinentální město USA je oblíbenou lokalitou známých osobností. Na Floridě červenec strávila i pravá blondýnka Reese Whiterspoon. Těžko uvěřit, že tato mladě vyhlížející herečka má již sedmnáctiletou dceru, která je jejím věrným klonem.

Happy 4th y’all! #GoldenHour @avaphillippe ❤️❤️🇺🇸

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Alessandra Ambrosio & Ibiza

Brazilská supermodelka pro letošní prázdniny zvolila jako řada dalších Ibizu. Krásné písčité pláže, sportovní vyžití a nikdy nekončící party, co víc si přát?

A salute to Es Vedra … 💫🌅💫 #magicalisland

Příspěvek sdílený Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),

Gwen Steffani & jezero Texoma

Podmanivé jezero na hranicích Oklahomy a Texasu je v posledních letech bohužel jednou z obětí globálního oteplování a částečně vysychá.  Možná proto se ho rozhodla navštívit i Gwen Steffani, která se v minulosti angažovala v ekologických otázkách.

#summer gx

Příspěvek sdílený Gwen Stefani (@gwenstefani),

Tyra Banks & Quebec

Supermodelku Tyru letos zlákala zelená příroda v okolí kanadského Quebecku.

Stairway to heaven. Outdoor spa… #Quebec

Příspěvek sdílený Tyra Banks (@tyrabanks),

 

Sofia Vergara & Bahamy

Herečka, modelka a moderátorka kolumbijského původu tráví svoji pohádkovou dovolenou na Bahamách. A nás hodně baví její prázdninové outfity!

A whole day of doing nothing🌴☀️🌊 #CasaChipichipi🐚

Příspěvek sdílený Sofia Vergara (@sofiavergara),

Karlie Kloss & Miami

Andílek Victoria’s Secret si dopřává pohodovou dovolenou po boku přítelkyň v Miami.