E-shop Zoot přináší první kamennou výdejnu na Slovensku

/ Redakce

Od premiéry POP- UP Výdajne radosti na Šafárikovo náměstí v Bratislavě uběhly 3 měsíce a Zoot si na Slovensku vybudoval zajímavé publikum příznivců online nakupování.

Od premiéry POP-UP Výdejny radosti na Šafárikově náměstí v Bratislavě uběhly 3 měsíce a během této doby si Zoot na Slovensku vybudoval zajímavé publikum příznivců on-line nakupování. Nyní nastal moment, kdy světlo světa spatřila první kamenná Výdejna radosti v Karadžičovo ulici číslo 12 v Bratislavě. Dárek svým fanouškům Zoot daroval hned na úvod – vánoční otevírací hodiny i během všech adventních víkendů a distribuce objednávek v sobotu i neděli zákazníkům ušetří stres a vrátí vánočnímu nakupování pocit radosti. Filozofií módního e-shopu Zoot je přivést lidi k jejich vlastnímu stylu, aby nebyli „oběťmi“ módy, kterou jim diktují velké značky, ale nabídnout originální a svěží alternativu. Zoot nabízí široký výběr módních designových kousků, které vytváří osobitý styl. „Cílem Zoot je opravdu dělat lidem radost a to i tím, že si mohou objednané věci v našich výdejních pobočkách vyzkoušet v různých velikostech a to v duchu; objednám, vyzkouším, co mi nesedí, neplatím. Velkou výhodou je rychlost servisu i široká paleta značek. Jeden den si věci objednáte a další den vás už čekají ve výdejně radosti. V případě doručení kurýrem je to 48 hodin,“přibližuje Ladislav Trpák, zakladatel ZOOT.cz

DSC_7559

Co už se ZOOTu na Slovensku podařilo

Zoot otevřel první POP-UP Výdejnu radosti v Bratislavě v srpnu tohoto roku. Za uplynulých 100 dní se podařilo udělat radost více jak 3 a půl tisícům zákazníků, což přesvědčilo zakladatele e-shopu o tom, že nová větší prostornější Výdejna radosti má své místo na módní mapě Bratislavy. Interiér výdejny v Karadžičově ulici je dílem architektonického studia Furnier, kterému se úspěšně podařilo přetavit radost do 3D podoby a to na rozloze 141 m2. „Staří známí“ i noví klienti Zoot zde mají k dispozici 3 zkušební kabinky, kde si objednané modely mohou vyzkoušet. Vystavené zboží se obměňuje pravidelně, takže při každé návštěvě objevíte nové kousky a to v době od 8:00 do 20:00 hod.

DSC_7537

„Vstup na Slovenský trh a následné etablování konceptu Zoot hodnotíme jako velmi úspěšné. Na základě výsledků jsme se rozhodli pro naše klienty otevřít kamennou prodejnu, což nám umožnilo zboží více zviditelnit, jakož i vyřídit podstatně větší objem objednávek. V blízké budoucnosti budou následovat výdejny Zoot v dalších krajských městech. Věrným klientům zatím zůstává k dispozici i POP-UP Výdejna radosti na Šafárikově náměstí,“ přibližuje Alena Kondášová, country manager Zoot pro Slovensko.

DSC_7540

Vánoce se nezadržitelně blíží a s přibývajícími dny narůstá i stres z nakupování. Během adventu bude proto Zoot operovat i během víkendů. V praxi to znamená, že na páteční objednávku nemusíte čekat do pondělí, ale už v sobotu bude zásilka připravena na výdejní pobočce. „Během adventu budou Výdejny radosti Zoot otevřeny do 23.12., díky čemuž umíme zajistit dárky na poslední chvíli, protože máme více jak 100 000 produktů skladem,“ upřesňuje Alena Kondášová.

Foto: Archiv firem