EGOistické parfémy značky D.I.C.

Značku D.I.C. mají všichni spojenou především s diamanty a šperky. Nově však rozšířila své portfolio také o parfémy ve stylových a velmi elegantních flakonech.

Právě elegantní flakony upoutají vaši pozornost nejdříve. Stylové rozprašovátko s černým balónkem se oficiálně nazývá atomizér a připomíná parfémy z dob romanticky dávno minulých, kdy se parfémy a vonné masti uchovávaly v kamenných nádobkách. Mistři parfuméři totiž dobře věděli, co vůním dělá dobře. Historií parfémů se inspirovali i tvůrci flakónů D.I.C. a vymysleli design, který je stylový a především funkční. Jako třešničku uvedli také ručně tvořenou sadu “Luxury Edition of Natural Stone”, kdy je parfém ukryt v kamenném flakonu.

Dámská verze parfému značky D.I.C. nese název EGO Unicus a její základ tvoří květ hyacintu a bergamotu s cedrem. Pánský parfém EGO Originale voní po pryskyřici a ambře s jemnou citrusovou svěžestí.

DIC-Parfęm Ego Unicus Luxury Edition of Natural Stone Carrara White DIC-Parfém Ego Unicus Leather Edition - Dark Fuchsia

 

Foto: Archiv značky