Elegantní Sabbia v tónech bílé, šedé a černé

/ Redakce

V Pařížské je stále něco nového. A to nemluvím jen o nových buticích. Uvnitř každého butiku se děje stále něco nového a na podzim o to více.

Luxusní italská značka Pomellato, jejíž neodolatelné šperky jsou součástí široké nabídky rodinného klenotnictví Halada, rozšiřuje oblíbenou kolekci Sabbia inspirovanou odlesky zrnek pouštního písku. Ve zlatnickém umění zasazování kamenů dosáhlo Pomellato zcela nové úrovně. Šperky Sabbia se stovkami nepravidelně zasazených diamantů různých velikostí, jež působí rafinovaně a elegantně zároveň, jsou toho jasným důkazem.

Podzimní novinkou této úchvatné kolekce jsou náramky a náhrdelníky v podobě řetízků z 24karátového růžového zlata s přívěsky ve tvaru mincí posetými bílými, hnědými a černými diamanty různých velikostí. Ve třech barevných variantách jsou dostupné také prsteny, které lze nosit samostatně nebo pohromadě, aby dokonale ladily s tóny náušnic.

Pokud se již nyní připravujete na rychle se blížící Vánoce, pak na svůj seznam nezapomeňte nějaký ten unikátní šperk “ježíškovi” napsat. Vaše přání se třeba vyplní.

 

Foto: PR firem