Éminence Organics: Kosmetika červeného koberce

/ Redakce

Určitě vás už někdy napadlo, jakou kosmetiku používají hvězdy červeného koberce, aby jejich pleť byla stále zdravá a fotogenická.

Při pročítání nejrůznějších článků a rozhovorů se vždy dané hvězdy rozpovídají o svých zaručených tipech, okurkovou maskou počínaje, jogurtovým krémem a výtažky z kmenových buněk konče.

Kde je pravda vědí jen oni sami, jedna značka vyčnívá ale přecijen více oproti jiným. Je jí Éminence Organics, biokosmetika, kterou si oblíbila například herečka Jessica Biel či Megan Fox a dopustit na ní nedá ani René Zellwegger a dokonce ani idol ženských srdcí, včetně toho mého, sympaťák Ryan Gosling, který značce poslal osobní poděkování.

Éminence Organics je čistě biokosmetika, která se vyrábí ručně a prodává se v mini sériích už přes 50 let. Jejich biodynamická řada okouzlila nejednu ženu. Latinský překlad slova biodynamika znamená „živá energie“. Zohledňuje filozofii spojující harmonické cykly růstu rostlin s intenzivními cykly Měsíce. Tuto teorii pěstování rostlin s využitím rytmických cyklů Slunce, Měsíce a planet představil Rudolph Steiner, zakladatel biodynamického zemědělství, už před 150 lety. Éminence stále využívá jeho učení a aplikuje ho v pěstování bio rostlin pro své přípravky, vše bez chemických postřiků a umělých hnojiv.

Pořiďte si například řadu s obsahem červeného rybízu Youth Shield, která je plná antioxidantů. Kombinace červeného rybízu, bezinky a magnoliové kůry pleť chrání před vlivy prostředí, hydratují ji a udržují její pružnost. K dispozici je velmi koncentrovaná emulze Red Currant Balancing Concentrate, kterou můžete nanést samostatně i pod krém, pleťová maska Red Currant Rapid Infusion Masque udržující vaši pleť  odpočinutou a pleťový krém Red Currant Protective Moisturizer UV 30.

Youth Shield Collection HR-1

V jejich portfoliu najdete opravdu širokou škálu výrobků. U nás je seženete ale výhradně přes oficiální e-shop a také v salonu Toni&Guy v Dlouhé ulici, kde má značka svůj kosmetický salon.

Foto: Profimedia.cz, Archiv