Emporio Armani pro Vespa

/ Redakce

Giorgio Armani po oslavení čtyřicátého výročí své značky je aktivnější než kdy jindy! Poslední novinkou je zahájení spolupráce se značkou Piaggio, italskou firmou zabývající se motorkami, mopedy a motocykly, která mimo jiné slaví své 150. výročí založení značky. Fúzí těchto dvou prestižních značek s dlouholetou tradicí vznikla Vespa 946 Emporio Armani!

Model skútru Vespa vznikl v 1946 (od tohoto také název Vespa 946) a od této doby je nevylučitelnou ikonou mezi motocykly po celém světě. Verze Armani si ponechává klasický design, který je doplněn o několik technologických „vychytávek“.

foto

Co se týče barevnosti, Armani zvolil hnědé kožené čalounění a matnou antracitově šedou karoserii doplněnou o hliníkové detaily. Ve výběru se držel především barev, které jsou velmi klasické, elegantní a charakteristické pro dům EA.

outfit

Jedná-li se o Armaniho, v doprovodu k motorce je třeba také správný oděv! Navrhl tedy speciální řadu pro muže i ženy v podobě oděvů z vysoce technologických materiálů, které jsou odolné vůči větru a vodě. Dále také koordinované drobné doplňky jako jsou brýle, rukavice nebo sympatická klíčenka, po které nejedna z nás zatouží při řízení skútru Vespa!

key chainFoto: Armani