Erin Fetherston, žena milující romantiku

/ Redakce

Erin Fetherson je žhavou novinkou módního světa. Tato talentovaná návrhářka je i velkou módní ikonou s okouzlujícím stylem a nepřehlédnutelným účesem. Erin prošla trnitou cestu, než byla pozvána na světové módní týdny jako přední módní návrhářka. Již od mládí o to velmi stála, ale nikdy nebyla ani na seznamu hostů natož návrhářů.

“Když jsem obdržela svou první tištěnou pozvánku na exkluzivní módní přehlídku, byla jsem nervózní jako malá holka. Držela jsem obálku s pozvánkou a nesměle vešla dovnitř. Vzpomínám si, jak jsem byla unešená. A když jsem si mohla dát šampaňské s elitou módního nebe, byla jsem uchvácena módou navždy”, říká Erin Fetherson.

Její talent objevila porota CFDA, která každý rok hledá nové a nové talenty v čele se šéfredaktorkou americké Vogue Annou Wintour. V roce 2007 Erin porota zařadila mezi finalisty a v roce 2009 se dokonce stala členkou této asociace a nyní sama rozhoduje o příštích Lagerfeldech, Bastienech apod. V roce 2010 byla přizvána jako konzultantka pro americkou značku Juice Couture a později i spoluautorkou jedné z úspěšných kolekcí.

Stejně jako Anna Wintour je typická pro svůj účes, i Erin má osobitý střih vlasů, který nenechává nikoho lhostejným. Paradoxně Erin právě toto dělá vrásky. “Nechci být známá díky svým vlasům, ale díky mě samotné”, dodává Erin.

Stejně jako účes je pro Erin typický, romantika a bohémství je typické pro její styl odívání a modelů, které nyní navrhuje. Jak ona sama říká, “jsem romantická bytost a romantický spirit musím procházet každou mou kolekcí”. Jednoduchost, se kterou navrhla svou jarní a letní kolekci, dělá z jejích modelů dokonalost, ležérnost a ženskost. Je to móda, která z každé ženy udělá andělskou bytost s duší ďábla.

 

Foto: facebook.com