Erin Fetherston zůstává věrná své romantice

/ Redakce

Módní týdny odstartovaly v New Yorku. A i módní návrhářka Erin Fetherston nechala nahlédnout do své kolekce pro jaro a léto 2014.

Tato talentovaná návrhářka je i velkou módní ikonou s okouzlujícím stylem a nepřehlédnutelným účesem. Erin prošla trnitou cestu, než byla pozvána na světové módní týdny jako přední módní návrhářka. Již od mládí o to velmi stála, ale nikdy nebyla ani na seznamu hostů natož návrhářů. “Když jsem obdržela svou první tištěnou pozvánku na exkluzivní módní přehlídku, byla jsem nervózní jako malá holka. Držela jsem obálku s pozvánkou a nesměle vešla dovnitř. Vzpomínám si, jak jsem byla unešená. A když jsem si mohla dát šampaňské s elitou módního nebe, byla jsem uchvácena módou navždy”, říká Erin Fetherson.

Erin osobní styl je lehce rozpoznatelný a snadno se dostává i do jejích kolekcí, které tvoří pro své stávající i budoucí zákaznice. Erin se úzce drží romantiky a bohémství. Jak ona sama říká, “jsem romantická bytost a romantický spirit musím procházet každou mou kolekcí”. I kolekce pro příští jaro a léto se nese v duchu romantických šatů. Tentokrát však do ní Erin vložila i sytost v podobě výrazných barev a sex-appealu ve využití průsvitných materiálů. Jednoduchost a klasika, které Erin vyznává, se opět projevuje především v siluetě a střihu.

Celkově dle prvního dne v New Yorku je jasné, že šaty budou hrát prim v příští sezoně, což mě jako milovnici a sběratelku šatu absolutně nadchlo. Jestli i další den přinese kolekce v podobném duchu, se uvidí, ale já osobně se velmi těším.

Foto: WWD.com; Facebook.com