Eva Mendes: První dítě a nová kolekce v jednom týdnu

/ Redakce

Kolem Evy Mendes bylo několik měsíců tajemno. Svého manžela od února přestala doprovázet a své těhotenství se snažila před novináři utajit.

Až v červenci bylo oficiálně potvrzeno, že nejkrásnější pár světa bude mít svého potomka. A právě tento týden se médii prohnala zpráva, že Eva porodila svému partnerovi americkému herci Ryanu Goslingovi zdravou holčičku. Čerstvý rodičovský pár se spolu seznámil při natáčení filmu Za borovicovým hájem. Málokdo dával těmto hrdličkám šanci, jelikož Eva je o 7 let starší než atraktivní a v současné době velmi žádaný Ryan. O tom, že se všichni mýlili, není pochyb. Ryan svou partnerku miluje nejen pro její krásu, ale i herecký talent. Na letošním ročníku filmového festivalu v Cannes Ryan Gosling představil světu svůj první režijní debut Lost River, do jehož hlavní role obsadil právě Evu Mendes. Přejeme rodičům, aby jim jejich malá dcerka rostla do krásy a vztah vydržel navždy.

Eva Mendes and Ryan Gosling at The Place Behind The Pines Premiere

Tento týden to pro Evu Mendes nebyla jediná významná událost, ačkoli narození prvního dítěte se nedá ničím překonat, přesto nemůžeme nezmínit uvedení autorské kolekce pro společnost New York & Company. Eva svou kolekci pojala velmi žensky. Každý model má své jméno, které dodává šatům, sukni či halence patřičnou identitu. Mým favoritem jsou romantické šifonové růžové šaty s uvolněnou siluetou, které padnou každé ženě. Tyto šaty Eva pojmenovala Sabrine. Jak říká sama návrhářka, právě tyto šaty jasně dokazují, jak může být móda variabilní. Pokud si šaty obléknete s balerínkami a klasickou kabelkou, docílíte skvělého outfitu pro odpolední kávu s přítelkyní. Ve chvíli, kdy k nim přidáte výrazný šperk, vysoké podpatky a luxusní psaníčko vytvoříte slavnostní vzhled pro pracovní koktejl či návštěvu divadla.

10386821_10152294871275474_6052342837335286688_n

Celá kolekce Evy Mendes je příjemně barevná, elegantní a vhodná jak do kanceláře, tak pro odpolední posezení s přáteli či procházku po nábřeží. Samotná herečka Eva Mendes je považována za jednu z nejkrásnějších žen planety s vytříbeným vkusem, takže není pochyb, že i její kolekce se setká s velkým ohlasem. Už facebookové stránky společnosti New York & Company naznačují, že zákaznice nebudou troškařit a nezůstanou u nákupu pouze jednoho kousku.

Eva Mendes New York & Co New Collection model at Flatiron Plaza 5 ave and 24 street

Foto: Profimedia.cz; Archiv firem