Exkluzivní Yeezy od Kanye West – tenisky, u kterých musíte mít štěstí!

/ Redakce

„Štěstí přeje připraveným“. Tento citát platí ještě více ve fashion světě. Hlavně pokud se jedná o nové exkluzivní kolaborace, které jsou běžně během pár minut vyprodány. Všichni fashion nadšenci by se proto měli připravit už teď!

11. 2. bude ve Footshopu oficiální release Yeezy Boost 350 V2 – exkluzivní kolaborace amerického rappera Kanye West a německé firmy Adidas. 

Footshop je jediným lokálním obchodem, který má možnost tuto limitovanou kolekci prodávat, a proto se drží své zásady, aby šanci na získání tohoto „štěstí“ v podobě koupě exkluzivních tenisek měl co největší počet jeho zákazníků.

m,.¨

Poslední dva releasy tudíž byly pořádány s cílem uspokojit zákazníky ze všech koutů Čech a Slovenska. Nejspravedlivějším způsobem je takzvaný raffle – losování o možnost koupě tenisek. Registrovat se do prvního z těchto rafflů bylo možné v 10 městech v Česku a na Slovensku, a poprvé tak fanoušci Yeezy nemuseli jezdit přímo do Prahy. Footshop přišel za nimi! Díky vyslanému ambasadorovi s QR kódem se mohli přihlásit ve svém blízkém okolí.

unspecified

Během Vánoc se zase nejprogresivnější sneakerstore v Čechách a na Slovensku snažil kromě rozdávání „štěstí“ dělat i dobro. Registrace do rafflu proto probíhala skrze stránku Hithit s cílem podpořit projekt Sportovci hrdinům. Darováním minimální částky 100 Kč se tak zákazník nejen přihlásil o možnost koupě limitované kolekce Yeezy, ale i přispěl na dobrou věc. Díky této kolaboraci bylo pro holčičku se spinální muskulární atrofií vybráno více než 350 000 Kč. Footshop tento projekt také podpořil částkou 30 000 Kč.

gnm

Jak si teda zajistit kousek „štěstí“ v podobě Yeezy Boost 350 V2 tentokrát? 

Pro pravidelné zákazníky e-shopu Footshop.cz by to neměl být problém. Footshop od 7. 2. do 12. 2. 2017 na svých stránkách náhodně zobrazuje unikátní kód, který umožní přihlásit se do online slosování. Osobně se všichni milovníci sneakers můžou v sobotu 11. 2. zúčastnit instore rafflu v prodejnách v Praze a v Bratislavě, a zvýšit tak svou šanci na výhru.

Vyzkoušejte své štěstí právě teď!