Expres dieta: Jak se dostat do formy za dva týdny

/ Redakce

Léto už oficiálně začalo a tak se spousta z nás chystá na dovolenou k moři nebo třeba po práci k rybníku. Každopádně je jasné, že nošení plavek se letos nevyhneme a proto potřebujeme vypadat dobře. Jak toho dosáhnout za pouhé dva týdny?

Ano, dva týdny jsou velmi krátká doba, proto počtejte s tím, že vás čeká dřina a odříkání.

Pokud jste doteď odkládala cvičení a pohyb na později, počítejte s tím, že teď si musíte naordinovat sport minimálně dvakrát denně. Doporučujeme vždy alespoň půl hodiny, ať to zase nepřeženete. Ideální bude, když si ráno zacvičíte cardio s Jillian Michaels (například 30 day shred) a večer si půjdete zaběhat, zaplavat, projet se na kole či bruslích. Kombinujte s posilováním jednotlivých partií.

Co se týče jídla, okamžitě vyřaďte všechno sladké, tučné a smažené. Zapomeňte na sacharidy a lepek. Jezte především maso, ryby, vajíčka, rýži a zeleninu. Chuť na sladké zažeňte ovocem. Samozřejmě nezapomeňte dodržovat pitný režim! Nejlepší je obyčejná voda s citrónem.

Výsledky budou jistě brzy vidět, i přes to ale myslete pozitivně a zbytečně se nestresujte tím, že nemáte postavu modelky!