Extravagance na BeInStyle

/ Michaela Hošková

Již Popelka nám dokázala, že jediná bota vám může změnit celý život.

Paradoxně boty byly nejutajenější částí ženského oděvu. Vždy se skrývaly pod velkými a dlouhými sukněmi, a přesto jsou tím, co o ženách nejvíce prozrazovaly. Boty jsou od pradávna terčem výzkumů a jako jsou oči okny do duše, tak boty jsou bránou k psychice. Alespoň takto to vidí odborníci. Tvrdí, že když žena hromadí boty, je to neuspokojená cestovatelka a jiní zase tvrdí, že hledá osvícení. V každém případě je nákup nových bot rychlým lékem na tzv. depresi, zlomené srdce, špatný den v práci nebo prostě jen tak pro zlepšení nálady. Velmi často se nejedna z nás na první pohled do nějakých bot zamilovala. Velkou výhodou bot je i to, že do nich prakticky nikdy neztloustnete. Když přiberete pár kilo, s největší pravděpodobností nedopnete vaše kalhoty, ale boty, ty určitě obujete vždy. Proto investice do nich je skoro “věčná”.

Určitě do těch kvalitních, které něco vydrží. Boty vám rovněž přináší vzpomínky stejně jako staré fotografie. Pokud v nich zažijete něco mimořádného, vždy při jejich obutí daný zážitek opět prožijete. To přeci stojí za trochu těch peněz a vášně, se kterou boty tak rády nakupujeme. A o tom, že muži nás milují na vysokých podpatcích a nejlépe nahé, není třeba se ani zmiňovat, to už nechám jen na vaší bujné fantazii, která by měla být schována za zavřenými dveřmi.

Výběr bot je dnes opravdu značný a to nejen v kamenných obchodech. Pokud znáte svoji velikost dobře a jste milovnicí extravagance, pak kliknout do novinek e-shopu s luxusními módními doplňky www.beinstyle.cz je tím prvním krokem k budování nových vzpomínek. Značka Kenzo, Rachel Zoe nebo Ralph Lauren již  nabízejí podzimní kolekci bot, které rozhodně odemykají dveře do vaší bujné fantazie.