Fashion inspirace pro jarní kombinace podle influencerů

/ Redakce

Jaké outfity budete nosit v aprílovém počasí? My rozhodně vyzkoušíme looky, které nás v poslední době zaujaly na sociálních sítích influencerů. Další várka instagramové inspirace je tady!

Pernille Teisbaek

Jak nosit palazzo kalhoty? Třeba jako Pernille Teisbaek. Tahle skandinávská influencerka dokáže nosit snad úplně cokoliv a vždy vypadá stylově. Jestli milujete monochromatické outfity, zkuste je třeba s béžovou. Odstíny se můžou trochu lišit, to ničemu nevadí a naopak je to žádoucí. Jednobarevný celek pak rozbijte barevnými doplňky.

Ace of beige??‍♀️

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),

Alexis Foreman

Že trenčkot musí být jedině béžový? Ani náhodou! Pokud vám velbloudí barva nesedí, klidně sáhněte po nějaké jiné zemité barvě. Třeba po karamelové. Nevěřte ani tomu, že hnědá a černá nejdou dohromady. Alexis je důkazem toho, že spolu vypadají skvěle. P.S. Trench momentálně noste ve všech střizích, barvách i materiálech. Ultra trendy je i pláštěnka!

Another sunny day in Brighton ???☀️

Příspěvek sdílený Alexis Foreman (@stylememos),

Jelena Cikoja

Na vyhlášeném festivalu Coachella jsme v horké Kalifornii mohli vidět spoustu originálních outfitů. Nás ale zaujaly spíše ty jednoduché, nositelné, které si letos na jaře a v létě rozhodně chceme obléct. Džínové kraťasy a košile jsou nesmrtelnou kombinací. Hodí se na festivaly, výlety i jen tak do města a klidně v nich zvládnete celé léto.

Helena Cuesta

Jaké sandálky letos musíte mít? Retro červené, které každému outfitu dodají dokonalou závěrečnou tečku. Takové klasické nazouváky jsou nejen stylové a nadčasové, ale také pohodlné a hodí se snad ke všemu. My jsme si zamilovali kombinaci podle Heleny – s džínami a vintage topem, jejich výraznost ale slibuje spolehlivé oživení jakéhokoliv celočerného či minimalistického outfitu.

??

Příspěvek sdílený Helena (@helenacuesta),

Sarah Ellen

A co na jaře milujeme úplně nejvíc? Kombinování modelů z různých sezon! Tak směle vytvořte look, v němž se spojí kotníčkové boty, svetr a kraťasy nebo šaty. Sarah Ellen je odbornicí na mixování kousků, které by vás nejspíš nikdy nenapadlo dát dohromady, tak se od ní něco  naučte. My to děláme taky!

Bad news: a lot can change in a year. Good news: a lot can change in a year.

Příspěvek sdílený Sarah Ellen (@sarahellen),