Fashion isnpirace: Jak si hrát s módou stejně jako Leandra Medine?

/ Redakce

Proč by vaší módní modlou pro rok 2017 měla být právě Newyorčanka Leandra? Protože nebere sebe ani módu příliš vážně, přesto vypadá pokaždé skvěle. Seznamte se s jejím hravým stylem.

Šéfredaktorka a zakladatelka stránky ManRepeller, Leandra Medine, je ve světě módy známá svými extravagantními, ale nositelnými, outfity. Ano, ona moc dobře ví, že pro muže tohle není, ale na tom přeci nezáleží. Móda je především zábava.

leandra1

Leandra se nebere příliš vážně, umí si ze všeho dělat legraci a ano, ráda přivádí ostatní svým humorem do svízelných situací. Stejný je i její přístup k módě, jak sama píše, módu miluje, ale nenechává se jí svazovat. O tom je i celý web manrepeller.com, o osobním stylu a hravosti. Nic není špatně. Pravidla stylu určujete vy.

leandra2

Váš outfit by se měl líbit především vám. Zapoměňte tedy na to, co si o něm budou myslet ostatní, pokud se vy sama cítíte skvěle, jděte do toho! My ženy se prý oblékáme především jedna pro druhou a upřímně, většina mužů oblečení stejně příliš neřeší, takže ať už je váš outfit takzvaně „man repeller“ (odpuzovač mužů) či nikoli, myslete při oblékání především sama na sebe.

leandra3

Jestli se vám líbí ponožky v lodičkách, šup sem s nimi, jestli milujete džíny s vysokým pasem, noste je do roztrhání. Prostě jendou provždy zapomeňte na poznámky ostatních a módu si užívejte a neberte ji moc vážně. Slouží totiž především vám.

leandra4

Takhle nějak si představujeme náš i váš osobní styl v roce 2017. Hravý a nesvázaný pravidly a předsudky. Takže hurá do toho!

leandra5

Foto: Pinterest.com
Úvodní: manrepeller.com