Fashion Week v Londýně může začít!

/ Redakce

Končí New York, začíná Londýn. Řeč je samozřejmě o módních týdnech, které aktuálně prezentují nové kolekce na sezónu jaro/léto 2013.

Fashion Week v New Yorku probíhal na mole i na síti a londýnský – od 13. do 17. září – na tom nebude jinak. Na oficiálním webu, který zdobí vizuály obuvníka Nicholase Kirkwooda, sice nepoběží online streaming, už teď tam ale můžete najít vše od informací o designérech až po program.

Právě program je jako vždy velmi pestrý, zahrnuje všechny návrháře od těch nejmladších po tradiční značky. My určitě s nadšením očekáváme show Mary Katrantzou, Preen, Mulberry, Matthewa Williamsona, Christophera Kanea, Toma Forda a samozřejmě také Burberry Prorsum. Nechte se na nové řady také naladit – třeba vybranými “moodboardy”, které najdete v naší galerii.

Tak jako New York Fashion Week, i Londýn dostane od sociální sítě Pinterest speciální kanál. Zatím na něj ale pouze láká. Už si však můžete prohlédnout oficiální profil British Fashion Council, kam připichuje zajímavosti ve formě inspirací ke kolekcím i streetstylových fotografií.

18. září vystřídá Fashion week v Londýně Miláno. 18. pak navíc začíná i náš český Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend.

 

Přehled sociálních sítí

Facebook

Twitter

Instagram

Pinterest

Youtube

Foto: Pinterest