All shades of beige: Jak na béžový trend?

/ Lenka Komrsková

Aktuální móda, včetně trendů pro nadcházející sezonu, sice holduje sytě žluté, červené či oranžové a jedním z největších hitů jara se beze sporu stanou neonové odstíny. Mezi nejpopulárnější barvy se však dostala i celá paleta neutrálních tónů.

Od hlavy až k patě

Béžový styling je už sám o sobě vskutku jednoduchý, aktuální trendy mu však ještě více napomáhají. Do neutrální tělové se klidně můžete zahalit od hlavy až k patě – a to doslova. Šátky na hlavě jsou totiž dalším hitem sezony. Inspiraci najdete u labelů Burberry, Max Mara nebo Dior, přírodního zemitého trendu se však sebejistě ujaly i značky Maison Margiela či Stella McCartney.

Vybavte se, ale ohleduplně

Teď už je jen na vás, zda zvolíte oversize oblek, jemné saténové šaty s trenčkotem či praktický utility overal. Pořiďte si ideálně více outfitů najednou a kombinujte je podle nálady. Neutrální béžová módním výstřelkům nepodléhá a tak ji zcela jistě vynosíte. Pro udržitelný aspekt však myslete i na kvalitu kupovaných modelů, ať vám nějakou chvíli vydrží. A z jakých kousků vybírat?