Už se vám diář začíná plnit večírky a různými akcemi, na které se budete muset hodit do gala a vyndat z krabic vaše hodobóžové lodičky nebo šperky? Nám taky a už se nemůžeme dočkat. Jediné, co nás trochu trápí, je, co na sebe. Jako pokaždé budeme mít ještě hodinu před odchodem postel zaházenou oblečením a ze zoufalství se nám bude motat hlava. A to i bez kapky alkoholu. Co na sebe?

Letos už nebudete muset složitě řešit ono nikdy nekončící dilema. Máme pro vás oufity, ve kterých budete vypadat dokonale na jakékoli akci. Vánoční stromeček? Ne! To vy budete ozdobou každé místnosti.

Přímo z práce

Pokud musíte jít na party přímo z kanceláře a nemáte čas se převléct, ani to není problém. Zajímavá sukně a halenka nebo svetřík jsou kombinace osvědčená všemi módními insidery. K proměně ze dne na večer vám stačí jen červená rtěnka a výrazné náušnice. Boty klidně můžete nechat bez podpatku. To záleží na vás. Jen připomínáme, že i placaté boty mohou být sexy a že pokud se v podpatcích necítíte pohodlně, nenuťte se do nich. Nikdo neříká, že byste musela. Navíc si každou party užijete mnohem více, když vás nebudou k zbláznění bolet nohy.Suit up!

Když nevíte co, tak nahoďte oblek! Dámský kostýmek je na party super záležitost. Abyste nepůsobila jako z kanceláře, sáhněte po nějakém zajímavém. Třeba tak jako herečka a módní ikona Kate Bosworth. Ta si oblékla květinový kostýmek na večerní akci a vypadala ze všech hostů nejlépe. Poučení zní, nebojte se sáhnout po něčem nečekaném a nezvyklém. Budete ta nejlépe oblečená žena v místnosti. Slibujeme.

Klasika a něco navíc

Pokud máte ráda klasiku, vsaďte na nesmrtelné kousky v novém kabátu. Třeba šaty s výraznou aplikací nebo třeba dvoje šaty přes sebe (jedny s dlouhým rukávem a přes ně ty na ramínka). Zkoušejte různé kombinace. Slavnostní outfit můžete snadno sestavit i z maxisukně a kardiganu. Stačí si jen pohrát s dopňky – botami a kabelkou. Nezapomeňte ani na pásek, který dokáže outfit úplně proměnit.