Comeback Tory Burch: Podzimní kolekce z ulic New Yorku pro sebevědomé ženy

/ Lenka Komrsková

Newyorská módní návrhářka Tory Burch představila svou jarní kolekci na venkově. S lookbookem pro podzim a zimu 2021 se vrací do domovské metropole, která je už zase v téměř normálním režimu. Ženy při tom oblékla do sebejistých outfitů s výraznými fashion detaily a velkou dávkou komfortu.

Smělost 70. let

“Kolekce reinterpretuje americký luxus a sportovní prvky s klasickým sebevědomím New Yorku,” řekla designérka. “Nadčasové kousky reprezentují ideu, jak se ženy chtějí oblékat,” dodala. Tory představila celkem 28 outfitů nafocených v Tribece a z kolekce jasně vyzařovala inspirace uvolněnými 70. léty.

Doplňky především

Obleky s pánskými prvky, maxi šaty, výrazné printy a vzory a nekonečná paleta neutrálních odstínů béžové, hnědé i šedé. Návrhářka se do newyorských ulic sebejistě vrátila a stejný feeling vyzařuje i z nastylovaných modelek, které předávají dál jasnou message nejen ženám v New Yorku. Podstatnou částí kolekce jsou i doplňky – vždyť flats Tory Burch donedávna nosil celý New York i za sychravého podzimního počasí. V nové kolekci se designérka zaměřila na upgrade kabelky Lee Radziwill a představila dva nové modely. Prohlédněte si všechny kousky v naší galerii.

 

Foto: Tory Burch