Emili Sindlev, Frederikke Sofie, Pernille Teisbaek, Freja Wewer – cool Dánky, jejichž styl jednoduše milujeme. V čem vlastně je kouzlo cool dánských fashion insiderek? Zdá se, že snad nikde na světě nenajdete více stylových žen. Dánky se módy nebojí, vždycky vypadají dokonale a my zkrátka potřebujeme znát jejich tajemství.

Tady jsou alespoň některé triky, které se od severských krásek vyplatí okoukat.

Nebojte se kombinovat různé styly. Podpatky ke sportovnímu outfitu, džínová bunda k sukni, rockerské tričko ke květované sukni. Čím kontrastnější kousky do jednoho outfitu poskládáte, tím lépe.

Věřte si. Dánky to s makeupem nepřehání, péče o pleť je pro ně mnohem důležitější než dokonalý make-up a sebevědomí je mnohem důležitější, než samotný outfit. Nejdůležitější je cítit se dobře ve své kůži, všechno oblečení na vás pak bude vypadat mnohem lépe.

Neberte se moc vážně. Na Dánkách je obdivuhodné to, s jakou lehkostí nosí i ty nejnovější a nejzvláštnější trendy. Jako kdyby je nosily celý život. Jednoduše se neberou moc vážně a módu a oblečení berou především jako zábavu.

Nehleďte na ostatní. Ve Skandinávii se na vás nikdo nikdy nebude dívat divně kvůli tomu co máte na sobě. I proto si možná Dánky dovolí mnohem více, než jiné národy. Podstatné ale je to, že jednoduše nehledí na názory ostatních. Někdo se na ně udiveně podívá? No a co! Hlavní je, že se outfit líbí tomu, kdo ho nosí.

Podívejte se na ty nejstylovější outfity dánských módních insiderek, které jsme si zamilovali. Zkuste je taky! Móda je zábava, tak noste co se vám líbí.