Minulou středu uběhl přesně rok, kdy se prezidentem Spojených států amerických stal Donald Trump. Zatímco pro někoho rok utekl velmi rychle, pro někoho se táhl spíše jako kouř. Speciálně pro lidi ze společensky vyčleňovaných skupin, jako je například LGBT komunita. Nová americká vláda totiž například navrhuje dát zaměstnavatelům právo vyhodit někoho pouze na základě jeho sexuální orientace. Situace však není úplně černá. Je zde i bílá. Například ve státě Virginia byla do legislativy poprvé v historii zvolena transgender osoba.

Na radost navazuje i oznámení spolupráce organizace GLAAD a ASOSu. Kolekce obsahuje 8 gendrově neutrálních kusů oblečení, jako jsou například trička nebo černé mikiny, na kterých jsou bílé a růžové znaky pro rovnost, spojitost a přijetí.

Americký režisér Tommy Dorfman společně s aktivistou Adamem Elim a modelkou Richie Shazam, kteří jsou v kampani vedoucím tahounem, se navíc rozhodli, že část peněz z prodeje půjde na charitu. Aktivista Eli dokonce poukazuje na nerovnosti pohlaví v kampani Together Movement. A my doufáme, že na tyto problémy už někdo poukáže jednou pro vždy.