Dress your kids: Upřednostníte značku DKNY nebo Karl Lagerfeld?

/ Lenka Komrsková

Butik s prémiovou módou PFB Concept Store představil dvě designové kampaně, které cílí na outfity dětí. Stylové kousky splní funkci během procházky ve městě i při speciálních příležitostech. Komu dáte přednost, Karlu Lagerfeldovi nebo Donně Karan?

Stylový Karl Lagerfeld

Ikonická značka Karl Lagerfeld, kterou najdete v PFB Concept Store, přinesla kolekci v elegantním koloritu černé a bílé. Módní řadu inspirovanou streetwearem zdobí decentní trend v podobě logománie, která se skvěle vyjímá i na doplňcích, jako je ledvinka či kšilt.

Sportovní kousky dokonale vyvažují bělostné dívčí šaty a sukně. Černobílá kombinace také nepostrádá kontrastní balanc – minimalistické barvy rozbíjí duhové holografické odlesky nebo decentní šedá.

Městská Donna Karan

Hravá kampaň značky DKNY je nafocená v ulicích New Yorku a stejně uvolněná atmosféra vládne i v jarní kolekci. Barevné prvky přináší sytě červené tóny spolu se sladkou růžovou, jemně žlutou a královskou modří.

Městské kousky zdobí geometrické motivy, batikované vzory i populární loga DKNY. K dispozici je při tom kompletní řada oblečení, v níž nechybí topy, bundy, sukně i šortky nebo doplňky jako kšiltovky a designové tenisky.

Prozkoumejte celou kolekci na webových stránkách PFB Concept Store