Gucci x The North Face: Kolabo splňující všechny trendy

/ Lenka Komrsková

Funkční i jinak specifické labely, které slavily úspěch v jiném odvětví nebo byly dávno zapomenuty, prožívají opulentní comebacky. Jednou z must-have značek současnosti se stala i péřovkami proslulá The North Face. Co se stane, když se spojí s hot designovým labelem Gucci, který kreativní návrhář Alessandro Michele drží na vrcholu už několik let?

Streetwear je posledních pár sezon módní stálicí, která jen tak nevymizí. Důvodů je hned několik – kromě casual designů, které umožňují lépe projevit svou osobnost, hraje prim zejména pohodlí. Jak se jednou komfort stane trendem, není důvod, aby o něj někdo ztratil zájem. A letos to platí dvojnásob.

Spojení high-end ikony Gucci a funkční značky The North Face slibuje fanouškovskou základnu ve všech kruzích – ve vysoké módě, v šatníku rapperů i novodobých hipsterů. Pozornost vzbudí nejen perfektní propojení typického designu obou značek, ale i fakt, že je kolekce tvořená udržitelnými a recyklovanými materiály.

Sběratelské kousky budou postupně dostupné po celém světě počínaje 29. prosince Čínou, přičemž do evropských metropolí se dostanou v první polovině ledna 2021. Outdoorovou kampaň nafotil v italských Alpách fotograf Daniel Shea.