Návod na fantasticky ručně zpracované kufry a kabelky byl po mnoho let jednou z nejutajovanějších věcí. Dnes výrobu i obchod převzali potomci Andrea a Rossella a jdou ve stopách jejich otce. Kůže té nejlepší kvality (zpracovaná rostlinnými extrakty nepoškozujícími přírodu) spolu s doplňky jsou pečlivě vybírány tak, aby povznesly vzhled konečného výrobku. Každý kus je upraven a ušit s pečlivou pozorností k detailu tak, aby byl každý naprosto jedinečný. Kabelky jsou bezchybně vyráběny, mají velmi odolná držadla a kvalitní pevné švy, díky kterým si kabelka uchovává svůj původní tvar, a jsou velmi odolné proti poškození.

Nemůžeme však hovořit jen o jejich výrobě. Je nutné podotknout, že s kabelkou L.A.P.A. vždy zazáříte a to při každé příležitosti. Výběr je skutečně široký a božský. V každé kolekci najdete kabelku pro všední nošení či pro slavnostní příležitost. Jednoduchý design každého kousku je doplněn detaily, které ho vždy ozvláštní a kabelka se stane tak jedinečnou. Nejčastěji jde o stříbrné ozdoby, spony a přezky nebo o kapsičky. V dnešní době se dostává značka L.A.P.A. více do podvědomí lidí a je stále více žádaná, díky jejich precizní práci, která je částečně i dílem přísných požadavků na pracovníky po dlouhá léta. Na rozdíl od ostatních značek, které navrhují kabelky především pro ženy, které mají významné postavení a oceňují spíše minimalistický design, nabízí L.A.P.A. široký výběr neobvyklých výrobků. Jsou nápadné svými výraznými barvami (od fialové krokodýlí po lososově růžovou telecí kůži), na druhou stranu samozřejmě obsahují i klasické neutrální odstíny barev. Použití velké škály barev dokazuje, jaké je poslání značky, a to především nadchnout pro své výrobky celou řadu různých žen, které se chtějí něčím lišit a mít svůj vlastní styl.

Kabelky L.A.P.A. jsou dostupné pouze v omezeném množství v různých částech světa. A na závěr je důležité vysvětlit název L.A.P.A., která reprezentuje hlavní znaky tvorby a to L jako „lavarazione“ (dovednost), A jako „artigianale“ (ruční zpracování), P jako „pellame“ (kůže) a A jako „affini“ (související s kůží).