BUSINESS LOOK představuje formální, uhlazené oblečení. U pánů se jedná o pánské obleky s košilí a kravatou. U dam se jedná o klasické kostýmy i kostýmy kalhotové. Barvy jsou vždy decentní, převažuje černá a bílá.

CAUSAL LOOK představuje ležérní, neformální oblečení pro volný čas. Causal look tvoří většinou džíny, široké volné kalhoty, ležérní bundičky a bavlněné košile.

CITY LOOK představuje oblečení městského stylu, kdy není třeba jít do kanceláře, ale chceme být elegantnější než při causal looku.

COUNTRY LOOK představuje sportovně laděné oblečení vyšší britské šlechty. Hlavními vzory jsou tartan a káro. Typické pro tento styl jsou tvídová saka, vlněné svetry. Typickou značkou je britský Barbor.

DANDY LOOK je pojmenován po extravagantně oblečeném muži 19. století, který byl nazýván dandy. V tomto stylu hrají velkou roli detaily, jako vzorované vesty, motýlky a široké kravaty.

DESSOUS LOOK pochází z francouzského názvu pro spodní prádlo vyrobené především z hedvábí a krajky. Tzv. vynálezcem tohoto stylu lze považovat Jeana Paul Gaultiera.

ETNO STYL charakterizují vzory a střihy inspirované původními kulturami Afriky, Indie a Jižní Ameriky.

FOLKLORNÍ STYL charakterizuje oblečení inspirované lidovými kroji jednotlivých zemí.

GOTHIC LOOK charakterizuje oblečení s viktoriánskými prvky jako kabátce uniforem nebo košile s volány. Hlavními znaky je černá barva a výrazné šperky. V líčení je zde charakteristická světlá pleť kontrastující s tmavým líčením očí a rudým rtům.

GRUNGE LOOK představuje mírně zanedbaný vzhled. Důležitým znakem je vrstvení oblečení, roztřepané kalhoty, široké kostkované košile, těžké boty a mastné vlasy.

HIPPIE LOOK je styl konce 60. let pocházející s hnutí hippies. Charakteristické jsou květinové vzory, široké kalhoty zvonového typu, ozdoby na kůži. K tomuto stylu rozhodně patří i dlouhé vlasy a to jak u dam, tak pánů.

CHANEL LOOK určila světu Coco Chanel. Tento styl stále reprezentuje klasickou eleganci složenou z kostýmů vyrobené z tvídu nebo buklé, krátkým sakem a rovnou sukní. Důležitými módními prvky jsou kabelka se zlatým řetízkem, malý klobouček a perly.

JEZDECKÝ STYL vychází z klasického anglického loveckého oblečení. Tento styl tvoří vypasované sako, jezdecká čapka a široké pumky s úzkou lýtkovou částí. Nepochybnou součástí jsou i vysoké kožené boty.