Zábavnou eleganci Tary Jarmon najdete v DUSNI3

/ Redakce

V Praze se postupně objevují značky a návrháři, jejichž móda oslovila už celý zbytek světa. Velikáni Pařížské ulice tak získávají konkurenci v podobě menších, ale přitom o nic méně kvalitních brandů. Jedním z nich je i Tara Jarmon, jejíž hravě půvabné oděvy zakoupíte v DUSNI3.

Život obrácený naruby – tak se dá stručně označit přesun z rodné Kanady do oděvní velmoci Francie. „Do módy jsem spadla v podstatě náhodou. Do Paříže jsem šla za studiemi politických věc,“ začíná Tara Jarmon svůj příběh v rozhovoru pro jeden francouzský magazín. V Mekce módy potkala svého budoucího manžela, se kterým založila značku. Už je tomu přes dvacet let a její oblíbenost kontinuálně stoupá do nejvyšších čísel. Po světě rozmístila dvacet obchodů a více než osmdesát jich ve svém sortimentu nabízí její modely.

Tara Jarmon svůj koncert komponuje z šedesátkového rošťáctví i modelů hodících se každé zaměstnané ženě. Výsledek zní neohraně, nápaditě a snadno zapadne mezi každý rozehraný osobní styl. Kanadská designérka si nedává za úkol následovat, ba dokonce diktovat, trendy. Svoji sílu vidí v nadčasovosti a nepopiratelné kvalitě.

„Našla jsem cestu ženskosti, rafinovanosti a dobrého střihu,“ popisuje Tara Jarmon. „Mimo to, moje zákaznice musí mít také trochu smysl pro humor.“ Skutečně, rozšafné límečky, veselé barvy ani poutavé potisky neunese každá.

„Neo-couture“, spojení, kterým se Tara označuje, reprezentuje pečlivost práce, vybrané materiály i budoucnost kreativity. Termín se objevil u kolekce na podzim/zimu 2013, kde shrnoval užití pro elegantní tvorbu neobvyklých materiálů, stejně jako typických luxusních kožešin i potištěného hedvábí.

Rodilá Kanaďanka se nepohybuje v jedné linii určené pro jednu ženu. O pestrém výběru svědčí i modely z aktuální řady na jaro/léto 2013, vyvedené převážně v pastelové paletě. Košile, topy bez rukávů, šaty, sukně, kraťasy, kalhoty, saka či kabátky – vše, co v šatníku potřebujete, v kolekci najdete. Tara Jarmon svým klientkám nabízí i „usedlost“ v podobě jednoduše střižených šatů, i dravost průhledné halenky, denní i večerní look.

Hledáte-li ojedinělou francouzskou eleganci smíšenou s vlivy dekád minulého století, která vám perfektně zapadne do šatníku, určitě utíkejte do multibrandového butiku DUSNI3. Modely Tary Jarmon tam nepřehlédnete.

0 Comments

    Leave a Comment