Inspirace: Co se nosilo na londýnském fashion weeku?

/ Redakce

Londýnský fashion week je ze všech ten nejvíce hravý a bláznivý. Nejen co se týče oblečení na mole, ale také na ulicích. Když totiž jedete na módní týden do Londýna, nesmíte to příliš přehánět, ale zase nesmíte být nudní. A jak to zvládli návštěvíci letos?

V Londýně se musíte především odvázat! Na ulicích neuvidíte modely jako v New Yorku nebo Paříži, v Londýně musíte být především uvolnění a cool. Hlavně to nepřehánějte, ale zároveň nebuďte nudní! A to móda v ulicích anglické metropole rozhodně nebyla. Džíny, oversized svetry a bombery. Zkrátka trochu rebelské a nedbalé outify jsou to pravé do londýnských ulic.

Protože to, co se děje na ulici, je stejně důležité jako to, co se děje na mole. Trendy jdou odspoda – od zákazníků, takže pokud chcete vědět, co se nosí, musíte sledovat oboje. Mola i ulici. Nás v posledních letech daleko více baví právě ulice.

Streetstyle je totiž skvělou inspirací, jak si kousky z mola obléct v běžném životě. Přiznáme se, že si mnohdy daný kousek neumíme představit na sobě, ale díky influencerům a insiderům, kteří módní kousky nosí zcela běžně, je pak i pro nás mnohem snazší si některé trendy osvojit. A co vy? Které outfity vás inspirovaly?

Podívejte se na ty nejzajímavější outfity, které byly na ulicích k vidění.

london-str-rf17-5720

1020

hgchgch

landscape-1487350254-hbz-street-style-nyfw-fw2017-day8-00-index

jkhbjjbjhb

jvjhvh

khkhbhjbb

kjnkjkn

hbs-lfw-fw17-street-style-day-3-26-1200x800

 

Zdroj: Vogue.com