V nové kampani si Solange, svůdnice s charakteristickou dávkou ironie, užívá dne u bazénu. Koupe se v paprscích slunce, odpočívá na naducaných růžových polštářích, tancuje a pózuje na imaginárním pódiu, vrhá se jako šíp do tyrkysové vody a závodí na motokáře obklopená energií životem kypící zahrady. Hraje si a směje se ve světě složeném z pastelových barev, stylových doplňků a nekonečně způsobů, jak se bavit.

Žije si sladký život, la dolce vita, se svojí typickou poživačností a nekompromisním postojem. Odhaluje přitom ale své různé tváře: od B.zero1 B.purebright a optických brýlí B.zero1 B.glassy, až po Serpenti Eye-bite a Serpenti Sunnyscale, stěžejních modelů letošní kolekce brýlí Bvlgari, které dokonale doplňují každou z jejích mnoha tváří svojí sofistikovaností i nespoutanou osobností.

Avantgardní styl B.zero1 a charakteristické tvary a designové prvky této řady, úchvatně inovativní detaily na modelu Serpenteyes Revolution, retro-chic brýlí Serpenti back-to-scale a nepřehlédnutelný tvar BVLGARI BVLGARI: různé tvary a barvy obrouček I skel, které budou inspirací ženám s vyhraněným osobním stylem. Nové tvary v kombinaci s vášní, kterou Bvlgari chová vůči barvám, smaltované dekorace a pastelově růžové detaily na acetátových obroučkách – zcela v harmonii s jemnou, nostalgickou barevnou paletou kampaně.