Ladylike

Trend ledvinek si získal celé spektrum módních nadšenců i proto, že vyvrátil představu neforemného vaku díky elegantní kouskům, jež drží tvar a vychází z oblíbených modelů kabelek. Velkou část z nich navíc můžete nosit i jako cross body bag kvůli přídavnému řetězu či speciálním detailům, takže máte dva v jednom! 2in1 belt bags najdete u labelů Saint Laurent či Marc Jacobs a zamilujte si i populární model Prada.

 

Men’s style

I muži mohou sáhnout po luxusnějších kožených modelech, proč se ale trochu nepobavit s originálnějšími street style designy? Vsaďte na vkusnou logománii VLTN, trendy maskáčový vzor by Alexander McQueen a nezapomeňte ani na nášivky v Gucci stylu! Střídmější kousky z dalších materiálů najdete u značek Versace či Gucci.

 

Logomaniac

Klasika v podobě log, kterou už pár let zbožňujeme. Gucci ledvinka je nám velmi dobře známá a stále ji chceme, stala se proto takovou klasikou, která už do šatníku patří. Ležérnější kousek přinesla značka Levi’s a milujete-li loga a chcete si je užít v trochu jiné formě, vyberte si fanny pack s logo potiskem FF.

 

Colors of Life

Výrazný belt bag si žádá plnou pozornost, tak si flashback kousek užijte a spojte ho s barevnými trendy současnosti. Neonové tóny se vrátily spolu s 80. léty (i díky Pradě), červená, žlutá a oranžová jsou nejmódnějšími barvami roku 2018 a na pestré oslavě aktuální módy nechybí ani třpyt všeho druhu, proto neváhejte u holografického modelu Eastpak.

 

Black and Detail

Černá je zkrátka klasika všech klasik. To ovšem neznamená, že nemůže splňovat i trendy aspekt. Poohlédněte se po ledvince Versace s okázalými zlatými detaily nebo nechte logománii jemně splynout s backgroundem na kousku Invicta x LVR. Neonové tóny a trendy potisky nemusí na fanny packu dominovat, zvolte si tu pravou míru prostě sami, třeba na další ledvince značky Versace.

Všechny kousky seženete na LuisaViaRoma.com.