Kde jsou ty nejlepší sekáče v Česku?

/ Redakce

Se second handy se v poslední době roztrhl pytel a nakupují v nich i celebrity nebo módní bloggeři. Poradíme vám, kde jsou ty nejoblíbenější sekáče v republice.

Praha

Za nás můžeme rozhodně doporučit známý Megasekáč Radotín (Výpadová 1147, RadotínVýpadová 1147, Radotín). Vše je za třicet korun a můžete tu najít i značkové zboží. Musíte ale opravdu hrabat a bohužel se často stane, že nenajdete nic, co by se vám líbilo. Pokud máte rádi trochu ujetou a originální módu, určitě zajděte do Ujeté číči (Korunní 968/31, 12000 Praha, Vinohrady). Mají tu jak vintage věci, tak i nové.

Brno

Jeden z nejlepších sekáčů v Brně je Secondhand Erika (Pekařská 6, Brno). Obchod je prostorný, tudíž se nemusíte mačkat s ostatními nakupujícími, mají velký výběr a všechno zboží prakticky rozdělené. I tady ale lepší kousky musíte prostě hledat.

Plzeň

Hned třikrát tu najdete second hand London fashion. Jak už napovídá název, zboží je dováženo přímo z Anglie. Pravidelně také organizují velké prodejní akce. Zboží tu koupíte už od 10 korun za kus.

Ostrava

Megasekáč neboli největší sekáč v Ostravě (Novinářská 1254/7, 
areál bývalé tiskárny, 
Ostrava). Kromě oblečení, doplňků a bot tady najdete i bytové doplňky či hračky. Pravidelně také pořádají různé výhodné akce.

Tip: Jestliže vás hrabání nebaví a vše radši nakupujete z pohodlí domova, koukněte se na online second hand Unimoda.cz. Stránky jsou na rozdíl od ostatních internetových sekáčů přehledné, zboží je pečlivě nafoceno a roztříděné do kategorií.

Foto: secondhandchallenge.wordpress.com