Nicméně módní značky její známé a krásné tváře rádi využívají a naposledy to je Banana Republic, která nemá bohužel zatím v Čechách své zastoupení, ale on-line si jejich kousky pořídit můžete a stojí za to.

screen-shot-2016-09-09-at-9-46-46-am

Banana Republic je tradiční americká globální oděvní značka založena v roce 1978, kdy začala vyrábět cestovní oblečení. V roce 1983 byla tato značka odkoupena firmou GAP, jejíž oblečení mají i Češi velmi rádi. V začátcích se značka Banana Republic specializovala na výrobu cestovního a safari oblečení, které distribuovala pomocí svého katalogu. Později se společnost stávala stále známější a dnes patří mezi žádané. Svou popularitu si však získala právě díky firmě GAP, pod jejímž vedení Banana Republic rozšířila svůj sortiment a začala vyrábět společenské a luxusní oděvy a rovněž výrobu módních doplňků.

screen-shot-2016-09-09-at-9-47-51-am

Olivia Palermo si svůj “nový job” pravděpodobně získala díky své přirozenosti, jednoduchému, ale nikoli nudnému stylu. Musíme říci, že jí to na reklamních fotografiích mimořádně sluší a jistě prodej kolekce Banana Republic značně zvýší.

ol

Foto: Archiv firem