Ukázat prádlo není zločin

Bílé tričko a hladká tělová podprsenka, černý top a černé prádlo…Elizinými slovy jedna velká nuda! Podpořte svoji ženskost a lehké letní topy okořeňte o luxusní krajku. Připadá vám tento styling příliš odvážný? Přehoďte si přes ramena tenké letní sako. Výsledek můžete kombinovat třeba s bílými teniskami, o kterých psala redaktorka Tereza Spilková.

Foto: ASOS

 

Křivák a koktejlky – ne versus, ale spolu!

Znáte ten starý problém, kdy se ráno rozhodujete, jaký dojem chcete vzbudit? Rebelka nebo uhlazená dáma? Nemusíte být zrovna Váha, aby vám toto dilema zabralo celou věčnost. Zahoďte své obavy a doplňte romantické šaty či koktejlky o koženou bundu. Investovat do kvalitního křiváku se vám rozhodně vyplatí. Budete se k němu vracet i více než jednu sezónu.

Bunda Versace Jeans, www.pfb.cz, Foto: Premium Fashion Brands

Hravé punčochy

Jakmile se Eliza objeví na scéně, nejen muži nevědí, kam s očima. Vizuálních podnětů nabízí hned několik. Vy se ale soustřeďte jen na některé detaily, kterými můžete ozvláštnit svůj minimalistický základ. Visí vám ve skříni jednoduché šaty COS, v nichž zvládáte svoji kancelářskou rutinu, ale vás právě čeká avantgardní večírek? Vsaďte na vzorované punčochy. Míra jejich extravagance je jen na vás.

Foto: Calzedonia

Tričko, které to řekne za vás

Móda vždy nějakým způsobem artikuluje náš životní postoj a odhaluje naše preference. Ať již stojíte na straně proaktivních hesel z triček britské návrhářky Katharine Hamnett, nebo se chcete jen bavit, jednoduchý bavlněný top s nápisem je pro vás to pravé!

Foto: Profimedia

Ukažte kůži, zn. Rafinovaně!

Správně umístěné průstřihy na topech, body či plavkách dodají looku tu správnou esenci. Léto fandí odhalené kůži!

Foto: Stella McCartney pro Adidas

 

Méně není vždy více

Eliza je velkou milovnicí doplňků od klobouků, přes psaníčka, až po šperky. Kaskáda tenkých zlatých řetízků s drobnými přívěšky v různých délkách vytvoří naprosto dokonalou kulisu pro volnou letní košili nebo topy a šaty s výstřihy.

Foto: Blushes and Gold, www.etsy.com

 

Z kanceláře rovnou na večírek 

Kadigan a pouzdrovou sukni většina z nás vnímá jako základ šatníku. Eliza však tyto neprávem přehlížené kousky dokázala dostat zpět na výsluní. Kombinace sukně a kardiganu a můžete vyrazit do kanceláře! Zvolíte-li sukni z exkluzivního materiálu, s nápaditým potiskem či strukturovaným povrchem, můžete se z kanceláře přehoupnout rovnou do vašeho oblíbeného baru.

Foto: Dolce & Gabbana, lyst.com