Lekce stylu od herečky Anne Hathaway

/ Redakce

Charismatická Anne Hathaway patří mezi nejkrásnější americké herečky. Její styl je elegantní a nadčasový, a tak jsme se rozhodli dát dohromady naše nejoblíbenější outfity, které přinesou inspiraci klidně i do každodenního života.

Síla jednoduchosti

V jednoduchosti je krása a tím se Anne ve stylingu řídí. Její outfity jsou čisté, většinou jednobarevné nebo jen s lehkými vzory, které nekombinuje. Střihy volí spíše klasické, ne moc vyzývavé, ale přesto mají šmrc a skvěle jí padnou. Pro Anne je zásadní být především ženská a elegantní. Nechte se tedy Anne inspirovat a pamatujte si, že méně, je někdy více. Dbejte především na kvalitní materiály a střihy, v nichž se budete cítit dobře.

Královna přeměny

Přestože je Anne spíše celebrita, která není všem stále na očích, dokáže vyjít ven i jako “obyčejná” žena, svým stylem inspiruje mnohé z nás a nebojí se experimentovat. Vzpomeňte si, jaký poprask vyvolala změna její image z pohádkové princezny na klukovský styl à la tomboy. Od té doby se nebála jít ještě dál a obarvila se na blond. Vždy však zdůrazňuje svou ženskost použitím jemného líčení nebo naopak výraznou rtěnkou.

Inspirujte se Anne

Anne Hathaway je důkazem toho, že při oblékání je nejdůležitější cítit se dobře. Nemusíte mít ten nejbláznivější outfit, nemusíte být originální za každou cenu, ale mějte na paměti, že jsou to právě maličkosti, které finálnímu výsledku dají ten správný feeling a styling.