Pokud se na něčem nevyplatí šetřit, je to zimní kabát. Nejen, že vás bude doprovázet celou zimní sezónu, bude navíc hodně vidět, určí vlastně váš zimní look. Proto jeho výběru věnujte dostatek času.

Letos rozhodně neuděláte chybu s nějakým klasickým kabátem, pokud ale chcete zkusit něco nového, vyzkoušejte medvědí kožich. Ten letos zažívá svůj rok. Zahřeje a budete se cítit, jako kdybyste byli celou zimu zabalení do té nejhuňatější deky. No opravdu. Navíc si můžete vybrat, jestli chcete opravdu dlouhý, nebo třeba ten ve střihu křiváku či pilotky.

Na procházku zimní přírodou je naprosto ideální. Jeho dlouhá varianta se ale hodí i do kanceláře. Pokud se tak letos snažíte vyhnout černé a šedé (případně tamvě modré), ale nevíte, po které barvě sáhnout, vsaďte na přírodní barvy. Velbloudí a béžová jsou klasika. Pískový nebo hnědý medvědí kožíšek jsou přesně to, co vás letos oddělí od tmavého davu.

A jak ho kombinovat? Ke kratším vypadají skvěle úzké džíny, k delším si můžete dovolit i volnější kalhoty, například ty elegantní, kostýmkové.

Uvidíte, že vás tenhle kabát bude bavit celou zimu a navíc vás nezradí ani v tom největším mrazu.