Double stripes

Co si tak udělat z obyčejných pruhovaných košilových šatů náhražku lehké bundy a outfit doplnit námořnickými mini šortkami s jemným bílým topem? Rozhodně to váš look oživí. Zapomeňte na pravidla, že pruhy s pruhy nejdou dohromady! Naopak, uvidíte, jak vás bude bavit, když do jednoho outfitu vložíte vícero pruhovaných modelů. Pak už stačí jen jednoduché doplňky a je to.

Minimalistická ležérnost

Ležérní look je velmi všestranný – hodí se do města i do přírody, na nákupy a pokud ho dobře zkombinujete, i na důležité obchodní meetingy. My jsme tentokrát vytvořili outfit spíše na letní procházku. Krátké denimové šortky vypadají skvěle se zastrčenou pruhovanou košilí. V tropických teplotách bude praktičtější ohrnout rukávy a rozepnout alespoň pár prvních knoflíčků. Přidejte pohodlné boty, batoh a je to!

City chic

Pod pojmem městská elegance si každý představí něco jiného. Což je dobře, protože být originální a vymýšlet vlastní módní kreace se vždycky hodí. My pro tentokrát zvolili pruhovanou midi sukni, jež nás toto léto velmi baví, triko s logem, elegantní boty na širším podpatku, které určitě na nepohodlných dlažebních kostkách oceníte, minimalistickou kabelku a kožený baret s kšiltem.

Co dalšího?

Vybrali jsme pro vás několik dalších pruhovaných modelů, které byste tuto sezonu měli vyzkoušet. Rozhodně s pruhy nešetřete!