Přesně takovou kolekci má na starost CCC, značka, která se primárně zaměřuje na obuv, ale již poněkolikáté doplňuje svůj prodej o kabelky a tašky.  Nutno uznat, že letošní řada se velice povedla a určitě stojí jak za zmínku, tak i za okouknutí v kamenné prodejně.

Kabelky seženete v různých stylech, velikostech, barvách i vzorech. Na své si rozhodně přijdou fanynky elegantních psaníček, které se budou skvěle hodit ke kalhotovému kostýmu, dlouhým šatům i tzv. pencil sukni doplněné o bílou košili. Pokud máte raději sportovní kousky, jistě si oblíbíte praktické větší kabely přes rameno a hobo bags.

Jarní kolekce vás nadchne svými kontrastními barvami, především růžovou, modrou, zelenou či žlutou. Nesmí samozřejmě chybět ani stálice tohoto období roku – květinová aplikace i neonové detaily. Zkrátka nepřijdou ani vyznavači přehlídkových trendů – v kolekci jsou zařazeny bílé i klasické černé kabelky a psaníčka., které využijete při mnoha příležitostech.

Právě tyto cenově velice dostupné kousky se mohou stát klíčovými pro vytvoření již delší dobu populárního colourblocking stylu, při němž dochází záměrně k míchání výraznějších barev oděvu a doplňků.


Foto: archiv firem