Secret znamená v překladu tajemství a věřte, že není náhoda, že tvůrci této kabelce toto slovo přidali. Kabelka je jednoznačně předurčena stát se hitem sezony a ikonou pro značku Baldinini.  To zmiňované tajemství spočívá ve spodní části kabelky, která nabízí tajnou přihrádku oddělenou od hlavní části. Tento úkryt je určen pro vše, co během dne můžete potřebovat, dokonce i boty. Především nápad s místem určeným například pro balerínky musí oslovit snad každou ženu, která je nucena přes den chodit na vysokých podpatcích a večer ještě má v plánu jít na pohodový večírek s přáteli nebo procházku večerní Prahou. Velmi často můžeme v ranních ulicích či přecpaných tramvajích zahlédnout dívky, ženy nesoucí vedle kabelky i malou taštičku, ve které ukrývají náhradní boty. Nyní už vše může zůstat skryto v jedné jediné kabelce, která je navíc trendy, stylová a „značková“.

Tajná spodní část je opticky oddělena použitím lesklého kovu s magnetickými patenty a zároveň uplatněním odlišného materiálu, ovšem ve stejné barevnosti. Horní část kabelky je vyrobena z na dotek velmi jemného telecího nubuku a dolní z lakované kůže.

Kabelku Anastasia vám značka Baldinini nabízí hned ve čtyřech základních barvách. Barevnou paletu tvoří odstíny růžové fuchsie, světle modrého Akvamarínu, půlnoční modré Modři Capri  a rovněž i hitu letošního léta Zlaté Sahary.

Nenechte si tento luxus s tajemstvím uniknout. Je skvělé, že tvůrci myslí i na pracující ženy, které jsou celý den v pohybu a potřebují více než jen rtěnku v kabelce.

 

Foto: Archiv firem