Kabáty, svetry, saka…to vše ve velikostech nejméně XL, i když vaše velikost je S. Módní návrháři nám pro letošní podzim vychází vstříc a dovolují nám schovat své nedokonalosti do velkého oblečení, které je trendy. Netýká se to jen oblečení, ale i kabelek.

Mnoho z nás žen zaplesá, jelikož kabelky velkých velikostí jsou pro nás smilováním. Nemusíme řešit kam všechny své věci stylově schovat. Do velkých kabelek se vejde často více, než si vůbec umíme představit. Někdy jsme samy překvapené, co po týdnu v kabelce najdeme. Navíc velké kabelky vypadají skvěle. Nejsou snadno přehlédnutelné, takže pokud máte tu pravou podtrhující váš styl, okolí to ocení.

Při jarních prezentacích podzimních kolekcí se po molu procházela řada modelek držící v ruce obrovské a úchvatné kabelky, na které téměř žádná významná značka nezapomněla. Marc Jacobs sázel méně na kůži a více na látku. Co se týče barev a vzorů, chtěl nám podzim zpříjemnit zářícími barvami. Italská ikona Fendi naopak sází čistě na prvotřídní kůži, ostré hrany a temné barvy. To vše vytvořilo absolutně nadčasovou a dokonalou kolekci kabelek, které vás svou elegancí ohromí.

A které další kabelky nás ženy v redakci nenechaly chladnými pro toto období? Výjimečně obrovská kožená hnědá kabelka Marni, té skutečně není       co vytknout. Jemná barva kabelky Chloé dostojí prvotřídní eleganci této značky. Guess kabelka je výrazná díky své zelené barvě a možnosti nosit ji        i přes tělo. Tmavě hnědá kožená kabelka Moschino se hodí téměř ke každému outfitu, takže na ni rozhodně vsaďte.

Nicméně výběr oversize kabelek je široký a vám by tedy žádná taková neměla chybět ve vaší sbírce.

 

Foto: beinstyle.cz; net-a-porter.com