Značka Esprit si potrpí především na dvou bodech svých kolekcí a to na pozitivním pohledu na módu plus ženskosti a eleganci. Ostatně tyto dvě kritéria nejčastěji u oblečení podvědomě hledáme. Kdo by stál o smutnou či zarputilou halenku, souhlasíte?

Kolekce pro jaro/léto 2014 přináší rozmanitost, zajímavé vzory i širokou paletu barev od horké korálové přes intenzivní růžové po pastelové odstíny jako jsou blankytně modrá či mentolová. Džínovina v této kolekci hraje taktéž svou velkou roli, ostatně jaro bez denimu by nebylo to pravé. A tak lehké kalhoty, šaty či sukně z džínového materiálu snadno sladíte s vzorovaným šátkem a kabelkou, abyste vytvořili dokonalý outfit.

Esprit satek 749,-

Černobílá kombinace je klasika, která nemůže chybět i v této kolekci. Pruhované šortky skvěle doladí například černá vesta či modrý klobouk s elegantním proužkem po jeho obvodu.

Do města zvolte halenku s dominantním potiskem a chino kalhoty zatímco nesourodá kožená bunda či kalhoty cigaretového střihu budou outfitem vhodným na projížďku na skútru či jen tak na procházku.

Esprit triko 1199 Kc, sortky 1199 Kc

ESPRIT nezapomíná ani na muže, v jejich případě kolekci dominují trika s vtipnými potisky, džíny, košile a sportovně-elegantní bundy.

Zajděte do jedné z 14 prodejen v České republice a seznamte se s aktuální kolekcí z blízka. Prozatím vás mohou inspirovat fotografie, které vás jistě módně naladí.

Foto: Archiv firem