Abyste ponožky v mokasínách mohla vynést, nemusíte být krásná modelka co běhá mezi přehlídkami ulicemi New Yorku. Klině si je a sebe vezměte i v Praze nebo kdekoli, kde se právě teď nacházíte. Na nechápavé obličeje vůbec nehleďte a uznejte, že tenhle trend je dost pohodlný. Vlastně už naprosto chápeme, proč se z ponožek v sandálech stal takový fenomén. To pohodlí za to totiž tak trochu stojí.

My už jsme se zamilovali do ponožek v teniskách a do mokasín se hodí stejně dobře. Takže, jak si vlastně ponožky do mokasín obléct tak, abyste nevypadala, že jste si je omylem zapomněla sundat?

Jako vždy i v tomto případě je vše otázkou dobrého stylingu, není to ale zase žádná věda. Ponožky by měly barevně ladit s celkovým outfitem a měly by být kvalitní a hezké. Pokud budete chtít ponožkami outfit rozbít a udělat z nich zajímavý detail, který upoutá pozornost, pak volte nějaké výrazné, mimo styl outfitu a výrazně barevné. Co se barev a materiálu týká, vše je povoleno.

Podívejte se na outity, které nás baví, a inspirujte se. Ponožky a mokasíny jsou ideální na podzim a je to skvělá kombinace.

  

 

Ponožky si ale určitě můžete vzít i do sandálků a bot na vysokém podpatku.